Godna polecenia ekipa dekarzy na Opolszczyźnie


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Godna polecenia ekipa dekarzy na Opolszczyźnie

Postautor: mariusznowak » 07 cze 2016, 15:15

Dzień dobry, szukam dobrych dekarzy z Opola. Buduję dom i będę potrzebował sprawdzonych ludzi do położenia dachu. Naczytałem się już o tak zwanych fachowcach i nie chcę ryzykować. Nie mam też znajomych, którzy są już po budowie domu. Tak, więc nie mam skąd wziąć telefonów do firm z polecenia. Znalazłem też na tego typu witrynę WWW: https://el0.pl/2022/06/20/oslony-na-kaloryfer-kiedy-ja-kupic-by-nasze-mieszkanie-wygladalo-innowacyjne , gdzie widnieją firmy z mojego miasta. Ale wziąć kogoś w ciemno to spore ryzyko. Tak, więc prośba do was o jakiekolwiek namiary na dobrych dekarzy z Opolszczyzny.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Godna polecenia brygada dekarzy w Opolu

Postautor: krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:25

Witaj, nie ma co tak tragizować. Ja większość brygad miałem właśnie z tego typu serwisów internetowych. Wiadomo jedne ekipy były lepsze, inne słabsze. Natomiast nie było tragicznie. Z budowlańcami ugadywałem się na konkretną sumę od roboty. Nie dawałem żadnych zadatków i to skutkowało, iż zlecenie było przeważnie fachowo zrobione. Raz jeden zapłaciłem zaliczkę na materiał firmie od ogrodzenia i wtedy były kłopoty. Jak chcesz dobrą firmę dekarzy to skontaktuj się z wykonawcami ze strony i umów się z kilkoma na spotkanie. Sprawdź ceny i wybierz najlepszą.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość