Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?


adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:19

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące promocji strony WWW w wyszukiwarce. Prowadzę drobny biznes , który oferuje obróbkę CNC. I pragnę zainwestować trochę w promocje mojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu strony na lokalne słowa kluczowe. Podaje link do mojej strony, aby uprościć analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Bardzo proszę o wypowiedź ludzi, którzy są znawcami tematu. Interesuje mnie pozycjonowanie strony na lokalne hasła w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:46

Cześć. Na wstępie napiszę, że posiadasz dobrze wykonaną i zoptymalizowaną stronę WWW. Wiec z promocją jej w wyszukiwarce nie powinno być najmniejszych kłopotów. Tak, więc powinieneś śmiało szukać agencji SEO, która będzie wykonywała dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jeżeli chodzi o dobór haseł do pozycjonowania to są dwie szkoły. Zwolennicy pierwszej twierdzą, iż lepiej promować frazy globalne. Faktem jest, iż generują większy ruch na stronę. Natomiast czy są one lepszym wyborem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego zakątka kraju. Dlatego jak najbardziej szedłbym ku pozycjonowaniu na frazy + miasto. Za nim również przemawia cena za usługę. Będzie ona zdecydowanie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość