Dobry lekarz czterolatki z Zielonej Góry


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Dobry lekarz czterolatki z Zielonej Góry

Postautor: mariusznowak » 18 maja 2016, 12:13

Dzień dobry, poszukuje lekarza w Zielonej Górze przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do ślęczenia w kolejkach w przychodni. Również sposób leczenia w mojej opinii jest tam przestarzały. Tak, więc jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który sprawnie postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Dobry lekarz do dziecka z Zielonej Góry

Postautor: krzysiekfila » 18 maja 2016, 13:10

Witaj. Miałem taki sam kłopot co ty z córką. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. W Internecie odnalazłem taką stronę: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do paru gabinetów. Nie było kłopotu z umówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i grzecznie. Inne podejście do chorego dziecka. Najistotniejsze, że lekarz miał pojęcie jaki antybiotyk podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie samo podawanie antybiotyków.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Sprawdzony lekarz czterolatki w Zielonej Górze

Postautor: maxkolonko » 19 maja 2016, 11:47

Masz rację, u nas w przychodni to tylko są w stanie druczki na leki wypisywać. Na okrągło identyczne antybiotyki. A jak już jest coś poważniejszego to rozkładają ręce. Taki poziom opieki zdrowotnej w naszym kraju panuje. A prywatnie to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość