Dlaczego moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Mam duży problem z moją stroną WWW. Od pewnego okresu nieustannie spada w rezultatach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje nieprzerwanie od ponad dekady w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe treści. Jaki czas temu na frazę dentysta Radom była na samej górze wyników. Obecnie coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za pół roku będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę zrobić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie będę ukrywał, że wraz ze spadkiem pozycji, malej również ilość klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Dzień dobry. Odpowiedź na twój problem jest bardzo prosta. Nie promujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była na górze wyników wyszukiwarki. Też posiadałeś do niej jakieś linki. Były one leciwe i dawały dużą moc domenie. Stąd dobre pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich utraciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety dentystyczne tworzą linki do swoich stron i poprze to pną się do góry. Ich działania powodują, że twoja domena spada w wynikach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po kilku miesiącach powinieneś być z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz także próbować samemu pozycjonować swoją domenę ze stroną, ale tu trzeba mieć sporo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje rosły. Obecnie można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość