Kłopot z kotłem na eko groszek - wygasa piec


podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Kłopot z kotłem na eko groszek - wygasa piec

Postautor: podrygalapawel » 16 maja 2016, 12:16

Witam wszystkich forumowiczów. Mam kłopot z moim kotłem na eko groszek. Od jakiegoś czasu samoczynnie wygasa po jakimś czasie. Jest to dopiero jego trzeci sezon w naszym domu i do tej pory nie było z nim kłopotów. Obecnie jak zmienia się na tryb czuwania to po jakimś czasie gaśnie i włącza się alarm niskiej temperatury. Jak pracuje cały czas i nie przechodzi w stan podtrzymania to nie ma tego problemu. Próbowałem wielu ustawień i nic. Szukałem również tutaj: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie będzie pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego typu sprawami?

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Sprawdzony stomatolog w miejscowości Radom

Postautor: mariusznowak » 16 maja 2016, 12:59

Po pierwsze to właśnie od kominiarza należy zacząć. Jak posiadasz zaczadzony komin to właśnie takie będą tego objawy. Piec będzie wygasał, gdyż ekogroszek niewłaściwie się spala. Brak odpowiedniego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i napisz czy problem minął.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Kłopot z piecem na eko groszek - piec samoczynnie gaśnie

Postautor: podrygalapawel » 16 maja 2016, 13:23

Podziękował za odpowiedź. Na to bym nie wpadł. Kominiarza nie wzywałem od zainstalowania kotła w domu. Poszukam kogoś i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość