Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 11:05

Dzień dobry. Wyszukiwałam ostatnimi czasy w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze oraz odszukałam interesującą propozycję. A więc podobno towar taki jak olej laurowy http://pachnaca-kraina.pl posiada takie atrybuty, które pomagają zwalczać wypryski i trądzik. Można używać go bezpośrednio na skórę, gdyż jest w pełni bezpieczny. Mimo to nie mam bladego pojęcia czy to prawda, a nie chcę wydawać bezsensownie pieniędzy. Proszę, więc o wypowiedzenie się osób, które miały szansę korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udostępnioną pomoc.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 11:15

Witam. To prawda, że olej laurowy działa kojąco na cerę. Sama miałam trudności z cerą oraz niejednokrotnie pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to wybitnie krępujące oraz wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na stosowanie oleju trudności zniknęły. Rzeczywiście wolno stosować ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego obawiać ponieważ jest w pełni bezpieczny. Na dodatek używam go na włosy dzięki czemu są one odżywione i mocniejsze, a co więcej pozbyłam się na właściwe łupieżu. Kategorycznie polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość