Jaka platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Jaka platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Dzień dobry. Jestem w trakcie przebudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku dwupoziomowym i sporym ułatwienie było by założenie jakieś windy towarowej, która by przewoziła towary pomiędzy piętrami. Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem odzieży ze skóry. Więc wielkość platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być za duży. Dlatego myślę o jakimś niesztandarowym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym myślicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Która winda będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:52

Cześć. Jeśli zastanawiasz się nad jakimś wybranym modelu widny to trzeba było napisać. Dobre platformy towarowe znajdziesz w ofercie tego przedsiębiorstwa: https://art-webinfo.pl/2022/06/24/czy-modele-anatomiczne-sa-nam-korzystne-w-podstawowkach-lub-wysylaja-sie-tylko-dla-lekarzy-oraz-uczni . Z tego co się zorientowałem po twojej wypowiedzi szukasz platformy towarowej o dość małym udźwigu. Dlatego jesteś w stanie wybrać niestandardowe rozwiązanie, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak na przyszłość. Jeżeli będzie potrzebny większy udźwig windy towarowej to będzie później kłopot. Może od razu założyć platformę towarową o większym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości