Niespotykane zawirowania strony WWW w wyszukiwarce


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niespotykane zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, mam drobny problem z pozycjonowaną przez mnie stroną internetową. Od pewnego czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona pozycjonowana na wiele słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na pierwszej stronie wyników, a kolejnego dnia o trzydzieści pozycji niżej. Do strony bez przerwy buduje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Tak, więc nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla innych haseł nie mam tego rodzaju kłopotu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dziwne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Dobrze, że podałeś adres domeny i frazę, z którą masz kłopot. Będzie prościej coś doradzić. Po pierwsze zdobywasz odnośniki do domeny, lecz nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare linki mają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje strony mogą również skakać z innego powodu. Algorytm raz uwzględnia utracone linki, a raz nie. Jeśli pragniesz ustabilizować pozycję to skup się na pozyskiwaniu bardziej stabilnych odnośników. Wraz z jego wiekiem wzrasta jego moc. Tak, więc tego rodzaju odnośniki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Odmienny aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni też tworzyć dużą liczbę odnośników, co przekłada się na ciągłe roszady w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość