Niestandardowa łazienka ze spadami na poddaszu


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Niestandardowa łazienka ze spadami na poddaszu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Witam wszystkich. Posiadam dość duży dylemat, który wiąże się z moją łazienką na poddaszu. Precyzując chodzi o kabinę prysznicową. Potrzebuję umieścić ją w rogu pomieszczenia. Kłopotem są skosy i brak pełnych wysokości w rogach. Czy posiadacie jakieś rozwiązanie, które może być dla mnie pomocne? Sprawdzałem w marketach i salonach z akcesoriami łazienkowymi. Efekt bardzo słaby. Zamiast zwykłej kabiny narożnej mogę kupić półokrągłą. Natomiast wtedy zmarnuje wiele przestrzeni w łazience.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Nietypowa łazienka ze skosami w domu

Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:41

O tym, iż szkło w łazience wygląda niezwykle ładnie, nie trzeba nikogo przekonywać. Dodaje charakteru, daje wrażenie przepychu i przeważnie nadaje nowoczesnego charakteru. Nierzadko jedynymi elementami szklanymi w łazience są kabina prysznicowa i lustro na wymiar. A warto pomyśleć o czymś innym, co może nie jest typowym elementem wyposażenia tego pomieszczenia, a co wprowadzi błogi klimat. Taką zabudową mogą być panele szklane na ścianę. Najczęściej w czasie urządzania łazienki wybieramy klasyczną glazurę. Warto więc pomyśleć o nowoczesnym panelu szklanym, który znacznie odmieni pomieszczenie. Zabudowę szklaną łatwo się zmywa i bez problemu utrzymać ją w czystości. Jeśli obawiamy się, iż nasze panele szklane będą nietrwałe, nic bardziej złudnego. Obecnie panel szklane wykonywane są z wysokiej jakości hartowanego szkła, które jest bardzo wytrzymałe na stłuczenia oraz pęknięcia, co umożliwia cieszyć się nienagannym wyglądem paneli szklanych przez długie lata. Jeśli posiadamy małe mieszkanie i zależy nam, by w czasie jego aranżacji właściwie je zagospodarować, powinniśmy dokładnie przeanalizować] jak je urządzić, które meble kupić i co, w jaki sposób ustawić. mieszkania jest kupno i montaż drzwi. Jak chcemy, by nasze mieszkanie było unikalne, możemy zamówić szklane drzwi przesuwne oraz panele szklane. Tego rodzaju system otwierania jest bardzo wygodny. Dlaczego ten typ drzwi szklanych jest dedykowany do niewielkiego mieszkania? — Po pierwsze szkło rozprasza światło, co umożliwia uzyskać efekt powiększenia danego miejsca, dodatkowo drzwi uchylane w systemie przesuwnym zabierają mniej miejsca niż tradycyjne drzwi. Ponadto się nie zacinają i łatwo się z nich korzysta. Jeszcze jednym, istotnym atutem jest wygląd. Szkło pasuje do wielu aranżacji, czyniąc pomieszczenie bardziej eleganckim i wytwornym. Wybór szklanych drzwi przesuwnych jest ogromny, zatem z pewnością będziemy mogli nabyć takie, jakie sobie wymarzymy. Panele szklane wyglądają zazwyczaj bardzo ciekawie. Nadają przestronność, nowoczesność i elegancję. A przecież w kuchni spędzamy statystycznie najwięcej czasu w ciągu dnia! Szkło utożsamia przepych, wytworną elegancję. Jeśli zatem chcemy, by nasza kuchnia zyskała takie właśnie cechy, warto pomyśleć o jakimś szklanym dodatku, np. o panelach szklanych. To, co się na nich znajdzie zależeć będzie od naszej wyobraźni. Może to być piękny pejzaż, zdjęcie martwej natury, ulubionego zwierzątka. Kolorystyka paneli szklanych także jest do wyboru. Witaj, miałem zbliżony dylemat i byłem zmuszony zdecydować się na kabinę półokrągłą. Nie sądziłem wtedy, że są takie firmy jak tu, które robią kabiny pod natryski prysznicowe na zlecony wymiar.
Dlatego zobacz sobie ofertę tej firmy. Możesz poszukać podobnych w wyszukiwarce internetowej. Ja żałuję, że wybrałem kabinę półokrągłą. Jest dość mała. Jak będę miał remont to na 100% kupię kabinę prysznicową na wymiar. Wtedy zrobię sobie dużą, która pomieści spokojnie dwie osoby.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Niestandardowa łazienka ze skosami na poddaszu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 11:47

Cześć, ja od roku mam tego rodzaju kabinę jak na fotografiach. Jestem bardzo zadowolony z niej. Jakość wykonania 100 razy lepsza niż w dostępnych w sklepach.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość