Tkaniny dzieciece sklep internetowy


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:46

Czy sklep, który sprzedaje tkani dziecięce to dochodowy pomysł na interes?

Właśnie ten wpis ma wykazać, że każdy interes odpowiednio zaplanowany może przynieść dochód jego właścicielom. Na samym początku powinno się uświadomić fakt, iż sklep internetowy winien być rozszerzeniem sklepu stacjonarnego, który oferuje podobny towar. W opisywanym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Tak, więc odradzam budowanie biznesu wyłącznie o handel w Internecie. Dużo ludzi zada pytanie, dlaczego mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to opisać na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Na początku trzeba określić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem tego typu sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych 2 latach właściciel może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to prezentuje się po okresie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca składka ZUS to rząd 1100 zł za miesiąc.

Kolejny koszt przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego marketing w wyszukiwarce internetowej. Specjalnie już pominąłem budowę samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy zakup i można go pominąć w miesięcznym bilansie wydatków naszej firmy. Wracający do reklamy sklepu w Internecie. Trzeba określić słowa kluczowe do promocji. Przykładowo dla polar minky sklep internetowy opłata za miesiąc to rząd od 150 do 180 zł. Tego typu słów kluczowych musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za ten sposób promocji sklepu internetowego wydamy około 2000 zł za miesiąc. Do tego należy doliczyć pozostałe wydatki związane z promocją. Należą do nich między innymi marketing szeptany, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: tkaniny dziecięce sklep internetowy nie pojawią się z dnia na dzień. A, więc w początkowej fazie trzeba pomyśleć o innym kanale sprzedaży naszych tkanin dziecięcych. Przydatne jest Allegro lub inne platformy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty wiąże się z kolejnymi opłatami i to nie małymi. Koszt za wystawienie pojedynczego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko zależy od wykupionych opcji promocji. Więc każdy sam jest w stanie sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.

Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość