Jak konkurencja to robi?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Dzień dobry, mam firmę która zajmuje się montażem anten satelitarnych w Warszawie i jej okolicach. Niedawno zmieniłem stronę na bardziej profesjonalną. Natomiast irytuje mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, ale wiele osób mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. Natomiast tworzenie nienaturalnych linków może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Dlatego dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najmocniejszych katalogów oraz zbudowałem profil na FB. Ale nie widać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:36

Witaj. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest odpowiednim miejscem do pozyskiwania informacji na temat pozycjonowania strony. Jest w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość ludzi zdobywa wiedzę w trakcie testów. Nikt nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże zyski dla agencji SEO. Dlatego będzie Ci ciężko samemu to zrobić. Na pewno samą treścią nie wypromujesz strony. Parę odnośników - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli konkurencja posiada ich tysiące. Dlatego powinieneś zacząć ich pozyskiwać znacznie więcej. Jest dużo stron gdzie możesz dodać odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości