Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Dzień dobry, potrzebuję namiary na sprawdzonego i niedrogiego kominiarza z Olsztyna. Dzwoniłem do paru, lecz ceny mają z kosmosu. Od 100 do 320 zł za wyczyszczenie komina. Jak zapytałem się skąd taka rozbieżność w cenie to usłyszałem, że wszystko jest zależne od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie mam pojęcia do kogo telefonowałeś lecz jest to wyciąganie kasy na maksa od klienta. Trzysta złotych za udrożnienie przewodu kominowego to jakiś ponury żart. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie jak przeczyszcza 2 kominy i podbija protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Bierze za usługę sto czterdzieści złotych. Natomiast jeśli nie jesteś w stanie znaleźć normalnego kominiarza to sprawdź na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - na 100% znajdziesz odpowiedniego fachowca. Ja przeważnie w taki sposób szukam wykonawców do różnych zleceń przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tego portalu internetowego. Oczywiście zawsze przed wyborem czytam komentarze o danym fachowcu.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości