Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Cześć. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi produktami na niemiecki rynek. Posiadam już przetłumaczoną stronę WWW i czas zastanowić się nad promocją w niemieckiej wyszukiwarce. Mam sporo pytań , które wiążą się z tym tematem. Pierwsze z nich czy problemem będzie wypozycjonować stronę WWW na hasła tego rodzaju: Konferenzmöbel a, także im pokrewne? Jaki czas jest konieczny na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tą formę reklamy? Nie chcę wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie potrzebuje oferty firmy która nie będzie wstanie wypromować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony WWW. Takich ludzi, wbrew pozorom jest sporo i sądzą, że po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie niezbędny żeby wypozycjonować domenę na tego rodzaju słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko zależy od umiejętności firmy, która podejmie się promocji strony. W tej dziedzinie pośpiech jest nie wskazany. Jak chodzi o skalę trudności to są to ciężkie hasła. Lecz można je wypromować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek w granicach paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości