Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Część. Jakiś czas temu przeprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak można się domyślić nie wszystko jest jeszcze zrobione. Zostały napędy do bram oraz podobne historie. Rozmyślam też nad założeniem wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy jest to jeszcze sensowne w dzisiejszych czasach oraz czy sprawdzi się to na posesji z budynkiem mieszkalnym. Proszę o wypowiedź w tej materii fachowców jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:50

Cześć. Nie wiem skąd wzięła się myśl, iż wideodomofon nie nadaje się do domu jednorodzinnego. Jest wręcz to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia bez wychodzenia z budynku na sprawdzenie, kto do nas przyszedł. Garść niezbędnych danych przeczytasz na tej stronie: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - obecnie jest wiele rozwiązań, które umożliwiają dopasowanie systemu do twoich potrzeb. Na rynku są systemy bezprzewodowe, które dają możliwość zamontowania wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli zostawić kabli pod domofon. Są również modele, które pracują doskonale w nocy. Można wideodomofon połączyć z systemem alarmowym oraz pozostałą automatyką w budynku. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości