Potrzebuje kreatywnego krawca do uszycia firanek w mieszkaniu


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Potrzebuje kreatywnego krawca do uszycia firanek w mieszkaniu

Postautor: annasowa90 » 02 cze 2016, 13:23

Cześć. Jestem na etapie urządzania swojego domu. Sporo prac jest już wykonanych i zostały już tylko ostatnie szlify, które mają nadać wyrazistości pokojom. Dużo uroku nadają gustownie uszyte zasłony na okna. Dlatego szukam koncepcji na nie oraz krawca, który umie je uszyć. Jakieś sugestie?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Potrzebuje kreatywnego krawca do zrobienia firanek do mieszkania

Postautor: adriansola » 02 cze 2016, 13:31

Witaj. Ja osobiście lubię takie zestawienia jeżeli chodzi o zasłony do okien w domu: - idealnie współgrają ze sobą wszelkiego rodzaju barwy szarości z bielą. Jeśli dodamy do tego ciekawe dodatki i plisowane upięcie to rezultat zawsze jest imponujący. Możesz również pomyśleć o brązie - jest modny w obecnym sezonie. Jeżeli potrzebujesz dobrego krawca to mogę dać ci namiary na ten serwis internetowy: https://okna-aluminiowe.net.pl/2022/11/09/jak-kupic-dobre-banki-chinskie-masaz-twarzy-aby-szybko-wyniki-byly-zauwazalne/ - jest tam sporo krawców z twojego miasta. Więc gwarantuje, że znajdziesz dobrego krawca w twoim mieście. W większości salonów krawieckich jest również wystawa materiałów, która na pewno ułatwi ci wybór. Posiadają też foldery z przykładowymi wzorami firanek - także to ułatwia sprawę.

podobne tematy:


Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości